top of page

Miks me seda teeme?

Me soovime, et lapsed saaksid õppida läbi mängu. Uudishimu, rõõmu ja põnevusega. Anname neile võimaluse omandada eluks vajalikud teadmised ja oskused läbi tegevuste ja oma isiklike kogemuste, sest need õpetavad kõige rohkem. Me tahame neid julgustada tegutsema, et nad oskaksid minna vastu ka neile väljakutsetele,

mida nad veel ei tea või ei oska.

 

Me soovime, et lapsed, tuleviku loojad, oskaksid oma elu eest vastutust võtta ja oma elu juhtida. Et nad oskaksid liikuda oma eesmärkide poole ja elada elu, mis on nende unistuste nägu.

Meie inimesed

Anu.jpg

Anu Martinson

.Medoonity Võlur

Mind huvitab inimene. Mulle meeldib kuulata, mõelda ja areneda koos. Mulle meeldib näha, kui inimene avastab oma sisemisi supervõimeid ja saavutab oma unistusi.
Mulle meeldivad küsimused. Olen olnud suur küsimuste küsija juba lapsepõlvest saadik. Küsimustes on jõud, mis aitab avastada tundmatut.  Ma naudin protsessi kulgu. Naudin teadlikult kasvamist. Täna on mul rõõm oma huvi inimeste vastu, küsimuste küsimise kirge ning protsessi nautimist jagada noortega .Medoonity mängus ning coachina olla kaasteeliseks ettevõtjatele ja spetsialistidele.

Liisi passipilt.JPG

Liisi Lillemäe

.Medoonity Haldjas ja InimLaborite Meister

Mulle meeldib tegeleda loomisega - kunst, disain ja igasugune käeline tegevus. Olen seda teinud lapsest peale ning oma täiskasvanu elu jooksul mitmetes erinevates valdkondades. Sama palju huvitav on kogu minu teadliku elu jooksul olnud inimese ja elu müsteerium - miks me siin Maailmas oleme, miks me oleme sellised nagu oleme või miks me midagi teeme. Nii mitmedki minu küsimused on vastused leidnud, kuid otsa need ei saa. Soovin, et meil kõigil, lastest vanuriteni, jätkuks ikka neid mikse ning uudishimu ja julgust neile vastuseid otsida.

Lotte Parksepp_edited.jpg

Lotte Parksepp

.Medoonity Meedia Meister

Ma armastan entusiasmi. Üks elu suurimaid rõõme minu jaoks on vaadata, kuidas keegi võtab endale meeldivat tegevust või huviala kire ja innuga. Minul endal on tuhinat päris mitme erineva ala vastu — armastan meediat, keeli ja kirjandust, loodust, muusikat ja mõistagi kuuma teed ja pähklitega šokolaadi. Noortes inimestes entusiasmi ja loovuse kasvatamine ongi minu eesmärk .Medoonitys.

DSCF6704_edited.jpg

Terje Ertel

.Medoonity Robootika Meister

Minu kirg on tegelemine laste ja noortega. Nii kaua kui ma ennast mäletan, siis olen olnud alati neist ümbritsetud. Need säravad silmad ja kirglik tegutsemistahe....see on see, mis teeb minu päeva parimaks ning annab mulle energiat. Mulle meeldib proovida, katsetada ja juurde õppida. .Medoonity on koht kus ma seda kõike saan kogeda, robootikat katsetades, koos fantastiliste noortega.

Margit.jpg

Margit Kattai

.Medoonity Meedia Meister

Minu pärusmaaks on eelkõige psühholoogia ja kommunikatsioon, mille ma oma tegevustes ka teadlikult põimin. Usun, et arusaam iseendast, teistest inimestest ja ühiskondlikest protsessidest tagab mõtestatud tegevuse selleks, et luua ja mõjutada positiivseid muutuseid. Tunnen suurt vastutust selle ees, milliseid oskusi ja teadmisi endas arendada, et oma eesmärke saavutada. Sarnaselt oma lemmikkarakteri Harry Potteriga usun, et julguse, vapruse ja nutikusega suudab inimene alistada mistahes väljakutseid. Tänaseks olen oma psühholoogia- ja kommunikatsioonialased võluvõimed, ideed ja teotahte suunanud noorte enesearengu- ja juhtimisprogrammi ning panustan igapäevaselt ka teaduspsühholoogia edasiandmisesse.

See kõik on nüüd põimunud mängujõul ka .Medoonityga.

Martin.jpg

Martin Kaur

.Medoonity Inseneeria ja Elektroonika Meister

Olen ettevõtlik ning arengule ja rakendustele orienteeritud mõttelaadiga noormees. Õpin ja õpetan maailma tundma läbi füüsika ning leian uusi meetmeid selle tegemiseks. Minu eesmärk on anda noortele ülevaade teadmistest ja oskustest, mida mujalt ei leia ja kindlustada sellega talentide areng päriselulisteks oskusteks.

Muidugi koos hea hulga lõbu ja põnevusega.

ElmPhoto_3_bw_fb_edited.jpg

Rein Lemberpuu

.Medoonity Arhitekt

Olen loomult ettevõtja ning visionäär. Kõigis minu tegemistes avaldub julgus teha asju, mida ma varem teinud pole ja mille kohta ma väga palju ei tea. See on andnud jõu osaleda 30 erineva ettevõtte ja organisatsiooni juhtimises ning teha üle 30 investeeringu teistesse ettevõtjatesse. Minu erivõime on tunda iseennast ning seeläbi ka teisi ja maailma minu ümber. Täna annan seda võimet edasi läbi Contriber grupi nii ettevõtjatele, enesearenguhuvilistele kui nüüd ka noortele .Medoonity mängu loojana.

bottom of page